top of page

Dosahy 90 tisíc lidí a výnos 420.000 Kč za 1 měsíc bez reklam.

V tomto článku se podíváme na propagaci platformy LLH a jak jsme pouze s autentickou propagací dokázali udělat během jednoho měsíce skvělé výsledky.Cílem celé propagace bylo získání zájmu potencionálních zákazníků, domluvení osobní schůzky a následný prodej půlročního členství.

"LadyLeadersHub jsme propagovali pouze přes naše ověřené strategie na LinkedInu a to bez placených reklam. Za 1 měsíc naše příspěvky vidělo 89.851 lidí. Z toho si call domluvilo 68 zákazníků s vážným zájmem a 16 z nich si členství následně koupilo."

Výše prodeje po první vlně propagace pouze skrze příspěvky na LinkedInu se dostala na částku 420.000 CZK.


Dosáhli jsme mimo jiné velkého povědomí o značce a více než 300 nových spojení a sledujících, kteří se mohou v další vlně propagace stát klienty.


Všechny kontakty, které si s námi následně domluvili schůzku, projevili sami zájem a tak nešlo pouze o další chladný kontakt, ale skutečně o potenciálního zákazníka.LadyLeadersHub je platforma pro ženy, které podnikají nebo se chtějí ve své kariéře posunout dále. Nabízí ženám prostor pro růst jejich byznysu a také pro osobní rozvoj. Pomáhá jim s business developmentem, networkingem, soft skills a dalších odporných dovednostech.

LLH také pomáhá firmám s cíli SDG, zejména s cíli, které se týkají diverzity na pracovišti a talentovém managementu žen.Pokud se i vy chcete naučit, jak získávat potencionální zákazníky a budovat důvěru s vaším publikem bez reklamy, domluvte si schůzku.

Budeme se na vás těšit.

Nela Hanáková, zakladatelka LeadersHub.

bottom of page